O mne

Pár slov o mne

Ahojte!
 
Volám sa Peter a som bežec, ktorý miluje pocit slobody, ktorý beh prináša. Moja láska k behu sa začala v roku 2014 kedy som sa presťahoval do Anglicka, konkrétne do Bristolu. Vtedy som hľadal spôsob, ako začať nový život v novej krajine, ako sa vysporiadať so zmenami, ktoré adaptácia takýchto životných so sebou prináša. Hľadal som, ako uniknúť od každodenného stresu a našiel som v behu nielen únik, ale aj vášeň a spôsob života.
2014 prichod do UK (1)
2014 - príchod do UK

Beh je pre mňa viac než len šport; pre mňa je to cesta k sebapoznaniu, nachádzaniu odpovedí a užívaniu si času stráveného samého so sebou. Nejde mi o to, aby som vyhrával závody alebo stanovoval nové rekordy, ale skôr o to, aby som si každý beh naplno užil, bez ohľadu na vzdialenosť, alebo tempo. Užívam si každý beh či už ide o ranný beh pri východe slnka alebo večerný beh pod hviezdami. Či je leto a prší alebo zima a sneží.

Keď som sa v roku 2020 po radostnej udalosti v rodine rozhodol vrátiť žiť opäť na Slovensko, postupne som pridal k behu aj plávanie a silový tréning v gyme.
 
Na tejto stránke sa s vami chcem podeliť o svoje poznatky, ktoré som postupne objavil a tipy, ktoré by mohli pomôcť aj vám nájsť radosť v každom kroku či skoku. Dúfam, že vás môj príbeh inšpiruje vyraziť von a užiť si beh či inú športovú aktivitu rovnako ako ja.
 
Ďakujem, že ste navštívili moju stránku.

Čo robím, kde to robím, ako často to robím

Spotify_logo_with_text.svg

Čo pri tom počúvam

GymBeam logo with text

Čo pri tom používam

Prevádkovatel SportPoint.sk:

Workout s.r.o. 

Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava
DIČ 2120784534
IČO 51731495
Tatra Banka a.s.
IBAN SK03 1100 0000 0029 4109 3121

Follow Us

Nákupný košík
Návrat hore